سخن روز /
با هماهنگی مدیر سازمان و رضایتمندی همکاران شبکه تعاون روستایی استان آذربایجان غربی یک روز حقوق کارکنان شبکه تعاون روستایی استان برای ابراز همدردی با هموطنان سیل زده اهدا کردند.
بیش از360 میلیون ریال کمک شبکه تعاون روستایی استان آذربایجان غربی به سیل زدگان کشور
1398/02/05

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان آذربایجان غربی شهریار حیدری مدیر تعاون روستایی استان با اعلام این خبر گفت: سیل اخیر بخشی عظیمی از زندگی مردم را با مشکل مواجه کرده و در برخی موارد تمام امکانات زندگی آنها از بین رفته، از همین رو و بر اساس وظیفه شرعی و انسانی ، شبکه تعاون روستایی استان به پویش”انسانیت 4” پیوست تا بتواند با هماهنگی این نهاد به صورت موثرتر برای امدادرسانی و کمک در کنار هموطنان عزیز سیل زده باشد.

وی اعلام کرد: مجموع کمک های جمع آوری شده شبکه تعاون روستایی استان 360 میلیون ریال بود که در اسرع وقت کمک های خود را برای هم وطنان سیل زده جمع آوری و ارسال نمود.

وی یادآورشد: بیش از 40 میلیون ریال از طرف کارمندان شبکه تعاون روستایی استان آذربایجان غربی با کسر حقوق تامین و با ارسال این مبلغ ناچیز به مناطق سیل زده تلاش کرده اند در این حادثه غمبار در کنار هموطنان سیل زده باشند.

همچنین کمیته‌های خودجوش کارکنان در شهرستان‌های مختلف تشکیل و با ارسال محموله غذایی و بهداشتی و واریز مبلغ 70 میلیون ریال به حساب کمیته امداد امام خمینی و هلال احمر در این امر خداپسندانه شرکت نمودند.

 وی افزود: علاوه بر واریز نقدی مبلغ 110 میلیون ریال ، کالاهای غیر نقدی با ارزش تقریبی 250 میلیون ریال شامل محموله 4 تنی میوه(سیب و پرتقال) به ارزش 200 میلیون ریال، 22 هزار قرص نان به ارزش 40 میلیون ریال، ارسال کالای غیر نقدی به ارزش 5 میلیون ریال، ارسال 14 کارتن(6 تایی) روغن مایع، هزینه حمل یک کامیون نان به اهواز جهت کمک به هموطنان سیل زده کشور ارسال گردیده است.


تعداد مشاهده خبر5 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal