سخن روز /
برگزاری اولین جلسه هماهنگی حضور در چهارمین نمایشگاه روستایی و عشایری کشور
1398/04/30
به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان آذربایجان غربی به منظور هماهنگی برای حضور فعال و اثر بخش در چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستایی و عشایری جلسه ای با حضور معاون اداری و مالی، کارشناسان ستادی سازمان و مدیران عامل اتحادیه ها و تعاونی های موفق استان در اتاق معاون سازمان برگزار گردید.
علی کریم نژاد معاون اداری و مالی سازمان تعاون روستایی استان با اشاره به هدف اصلی نمایشگاه در خصوص معرفی واحدهایی که از منابع قانون توسعه اشتغال پایدار استفاده نموده اند گفت: این نمایشگاه از 12 بخش تشکیل شده است که سازمان تعاون روستایی در بخش نمایشگاه استانی با رویکرد طرح ها و پروژه ها موفق تولید و اشتغالزایی و بخش تسهیلات قانون اشتغال پایدار روستایی شرکت می نماید و در این بخش عموماً شرکت هایی حضور خواهند داشت که تسهیلات خود را از منابع قانون توسعه اشتغال پایدار دریافت نموده اند.
 
کریم نژاد ضمن بیان این مطلب که یکی از بهترین راههای برای معرفی و نشان دادن توانمندی ها شبکه تعاون روستایی استان در سطح کشور حضور قدرتمند و فعال در این نمایشگاه است گفت: شبکه تعاون روستایی استان توانمندی ها و ظرفیت های بالفعلی عظیمی دارد که باید معرفی و شناسانده شود.
وی به تعاونی ها و اتحادیه های موفق از جمله اتحادیه زنبورداران و دامداران استان اشاره نمود و اظهار داشت: تولید 24 درصد عسل کشور و واردات 500 راس گاو نژاد سمینتال از اقدامات شبکه تعاونی استان است که اطلاع رسانی مناسبی در خصوص این اقدامات انجام نگرفته است. 
در این جلسه امیر رضا آبادی مدیر عامل اتحادیه تعاونی تولید استان به عنوان دبیر اجرایی از طرف مدیریت تعاون روستایی استان  در چهارمین نمایشگاه توانمندی های  روستایی و عشایری تعیین و معرفی گردید.
 گفتنی است این نمایشگاه از 24 لغایت 27 مرداد ماه سال جاری با هدف برقراری ارتباط تجاری فی مابین تولید کنندگان و مصرف کنندگان با ایجاد تقاضاهای جدید و شناسایی بازارهای مصرف برای خرید محصولات و تولیدات مناطق مختلف کشور در راستای تکمیل زنجیره غذایی ارزش تولیدات روستایی در محل نمایشگاههای دائمی تهران برگزار می گردد.
تعداد مشاهده خبر23 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal